Ostatnie wyzwanie w 2018r. 0

Dosłownie 4 dni przed poniedziałkową Wigilią realizowałam ostatnie zlecenie na znakowane tuby. Czasu mało, oprócz spraw firmowych mnóstwo świątecznych przygotowań, więc presja duża. Czy dałam radę?

Nic nie byłam w stanie podgonić z pracą, gdyż każdy element tuby był znakowany. Nadruk kolorowy UV na ciemnogranatowej okleinie introligatorskiej wyszedł świetnie. Nerwowe oczekiwanie na zadrukowanie okleiny i wreszcie mogłam zacząć działać. Czas biegnie nieubłaganie a tu praca szczegółowa i wszystko trzeba idealnie dopasować, bo mam tylko jeden zapasowy komplet oklein. Parę głębokich oddechów i ... do dzieła!

Po 2 godzinach mogłam zacząć prace wykończeniowe 6 tub. Jeszcze tylko dopracowanie paru szczegółów (perfekcjoniści nie mają łatwego życia :-)) i GOTOWE. Na szczęście w pakowaniu paczki miałam pomoc bo kurier stał już w drzwiach.

Uffff! Udało się ale poziom adrenaliny jeszcze długo opadał mi do normalnego stanu. W biegu udało mi się nawet zrobić kilka fotek. Klient zadowolony. Zarówno ja jak i Pani odpowiedzialna za realizację zamówienia mogłyśmy spokojnie wyjechać na Święta do rodzinnych domów.

A mówią, że praca rękodzielnika i to we własnej firmie to luzik. 

Realizacja ostatniego zamówienia w 2018r.            

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl