Czerpalnia.pl

CZERPALNIA.PL Autorska Pracownia Papieru

Ponieważ nie wyobrażam sobie życia bez kreatywności w 2014 r. założyłam pracownię Czerpalnia.pl z unikatowymi produktami wykonanymi ręcznie. Tworzę sama, współpracuję z rękodzielnikami, uwielbiam też inspirować innych do podejmowania kreatywnych działań. Pracuję głównie z papierem ręcznie czerpanym wykorzystując autorskie projekty, aby podkreślić wyjątkowy charakter tego materiału. Staram się łączyć piękno i użyteczność, tradycyjne techniki pracy z nowoczesnymi zastosowaniami. Cenię wysoką jakość, rzetelność i estetykę wykonania.

 

Sprzedaję tylko sprawdzone produkty, które znam, przetestowałam lub sama wykonuję. W sklepie Czerpalnia.pl znajdziecie papier ręcznie czerpany botaniczny (z roślinnymi dodatkami), z nasionami (rosnący), eko i wykonane z niego koperty, zestawy papeterii, zawieszki produktowe, bazy do kartek i wiele innych papierowych cudów ;-) 

 

Czerpalnia jest jednym z głównych polskich producentów laku. Warzymy go (czyli produkujemy) wg sprawdzonych, starych receptur, dzięki czemu nasz lak pięknie pachnie żywicą, a pieczątki mają lśniące, soczyste kolory.

W pracowni powstają także produkty introligatorskie: tuby i teczki ozdobne, okładki na dyplomy, ręcznie szyte księgi. Są to najczęściej personalizowane, niskonakładowe realizacje dla uczelni, urzędów ale też osób prywatnych.

Staram się aby każdy produkt wychodzący z mojej manufaktury był dopracowany w detalach, estetyczny i niepowtarzalny. 

Zapraszam na pełne piękna zakupy :-)

Wykaligrafowany adres Czerpalnia.pl  lakowanie kopert

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email: zakupy@czerpalnia.pl lub telefonicznie pod numerem:+48.794373397.

Czerpalnia.pl

Tubyozdobne.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl