Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażę Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

nr konta Czerpalnia.pl

Czerpalnia Katarzyna Owczarz-Pietrzyk                                                         

ul. Pogodna 9, 44-156 Rachowice

ING Bank Śląski 20 1050 1298 1000 0091 4393 5832

 

Dla przelewów zagranicznych: SWIFT/BIC: INGBPLPW

PL 20 1050 1298 1000 0091 4393 5832

 

Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

  • Płatność elektroniczna - szybki i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W sklepie wykorzystuję systemy płatności Przelewy24 oraz PayU do których zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Płatność za zakupy powiększona zostaje o opłatę operatora.
    •   Przelewy24 - po przekierowaniu na stronę serwisu Przelewy24 wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Płatności automatyczne przelewami on-line z 327 banków w Polsce, lista obsługiwanych obecnie banków dostępna jest po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia. Suma płatności to opłata Przelewy24 + wartość produktów + koszty wysyłki. 
    • PayU -  system płatności online realizuje m.in. szybkie przelewy internetowe.  Po przekierowaniu na stronę serwisu PayU wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Lista obsługiwanych obecnie banków dostępna jest po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.
      Suma płatności to opłata PayU + wartość produktów + koszty wysyłki. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl