Tuby ozdobne na dyplomy, prezenty

Tuby ozdobne na prezent, upominki reklamowe, wydruki okolicznościowe np. dyplomy, życzenia. Różne kolory, wzory i rozmiary pozwolą na dobranie opakowania idealnie pasującego do potrzeb.

Tuby podzieliłam na dwie kategorie: tuby z zatyczkami (metalowymi lub plastikowymi) oraz 2-dzielne stosowane głównie na wydruki i inne lekkie przedmioty.

Tuby introligatorskie

Specjalizuję się w wykonywaniu tub ozdobnych w okleinach introligatorskich, najczęściej zamawianych prze uczelnie, szkoły i urzędy na dyplomy, podziękowania, wyróżnienia.

Tuby w okleinie introligatorskiej wykonuję od podstaw ręcznie. Można je więc dowolnie znakować (złocenie, tłoczenie, nadruk UV, sitodruk) na tubusie i denkach. Tuleje w wyklejone są białym papierem offsetowym, na zewnątrz wykorzystuję okleiny introligatorskie dostępne na rynku. Na podstawie zebranych podczas lat pracy doświadczeń ustaliłam kilka najbardziej dopasowanych do potrzeb instytucji wielkości tub. Pracuję na tulejach o średnicach 50mm, 60mm, 73mm i 85mm, a długości tub dopasowane są do klasycznych rozmiarów wydruków - A5, A4, A3, A2.

Poniżej kilka przykładowych realizacji.

Tuby ozdobne tekturowe

Poza tubami introligatorskimi wykonuję też tuby oklejane na zewnątrz papierami ozdobnymi. Kolory, rozmiary zależą od aktualnego stanu magazynowego.

 

tuba i teczka introligatorska ze srebrzonym logo uczelni   Tuba w ekoskórze znakowana laserem  Tuby dla uczelni ze złoceniem Tuba z kolorowym nadrukiem UV

Tuby ozdobne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl