5 nowości na 5-lecie firmy Czerpalnia 0

Czas na wielkie świętowanie! 3 lutego 2019r. minęło 5 lat działania mojej firmy Czerpalnia.

 

Jaki to był czas? Przede wszystkim poznawania, zdobywania wielu nowych doświadczeń i dużo szerszej wiedzy niż potrzebowałam jako etatowy pracownik. Rozwijając działalność stałam się nie tylko menedżerem ale też księgową, projektantem, informatykiem, introligatorem, grafikiem, handlowcem, specjalistą od reklamacji, marketingu,produkcji i sprzątania. Poznałam wielu ciekawych ludzi i mnóstwo intrygujących tematów, które na początku wszystkie chciałam zgłębiać. Szybko okazało się, że doba jest stanowczo za krótka, a liczba różnorodnych spraw zabija moją kreatywność i chęć do działania. Nadszedł czas dokonywania mądrych wyborów i zmian. W ciągu tych pięciu lat właściwie to klienci zadecydowali o formie i zakresie działalności mojej firmy.

Dziś Czerpalnia  to producent laku i tub ozdobnych oraz sklep TubyOzdobne.pl w którym można kupić papier ręcznie czerpany i wykonane z niego koperty, ozdobne papeterie, lak i gotowe pieczęcie lakowe, teczki i opakowania ozdobne. W pracowni powstaje wiele rękodzielniczych wyrobów, niskonakładowych, dedykowanych danemu klientowi. Ostatnio mocno rozwijam temat tub ozdobnych oraz znakowania produktów przy niedużych zamówieniach. Odniosłam dużo sukcesów (wow!), rzadko moje działania zakończyły się kompletnym niepowodzeniem, a co najważniejsze wciąż mam wielki apetyt na nowe i dalszy rozwój. 

Z okazji 5-lecia firmy Czerpalnia przygotowałam dla Was 5 NOWOŚCI.  Mam nadzieję, że moje produkty nadal będą się Wam podobać i będziecie do mnie często zaglądać aby zaczerpnąć ciekawe pomysły i kupić coś niepowtarzalnego.

5 NOWOŚCI NA 5-lecie firmy Czerpalnia Katarzyna Owczarz-Pietrzyk

NOWOŚĆ 1 - 3cm stempel do laku z wzorem mandali

stempel do laku z wzorem mandali

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl