Prezent z okazji Katarzynek 0

Świętujcie razem ze mną Katarzynki!

Z okazji tegorocznych Katarzynek przygotowałam dla Was prezenty z papieru czerpanego z nasionami

Jeśli w dniach 25-27 listopada 2022r. zakupicie w mojej pracowni jakieś papierowe produkty otrzymacie ode mnie koperty prezentowe wykonane z kolorowych papierów z nasionami kwiatów. Zasadźcie koperty sami lub obdarujcie kogoś - niech radość kiełkuje, rośnie i zakwita!

Koperty prezentowe to mój autorski wzór, dlatego nie znajdziecie takich w innych sklepach. Wymiar kopert dopasowałam do rozmiaru banknotów 200-złotowych, aby stały się eleganckim opakowaniem dla pieniędzy wręczanych przy różnych okazjach - zawsze miałam z tym problem, więc go sobie sama rozwiązałam;-) Aby można było skreślić kilka słów do kompletu dołączyłam rosnące karteczki. Oczywiście do kopert możecie włożyć inny upominek sprawdźcie tylko wymiary, w sklepie możecie dobrać odpowiedni wzór, kolor, kształt i rozmiar kopert z papierów czerpanych kolorowych, botanicznych i rosnących.

Papier czerpany, z którego wycięłam prezentowe koperty zawiera nasiona kwiatów polnych - maciejki, rumianku i stokrotki. Dodatkowo został on zabarwiony na ciepłe, pastelowe kolory - obecnie mam na stanie żółty, jasny i ciemniejszy zielony, ale już wiem że pojawią się wkrótce kolejne. 

Jeśli jeszcze nie sadziliście papierów czerpanych to tu znajdziecie instrukcję sadzenia papieru. Można też poczytać na moim blogu i w mediach społecznościowych więcej o papierach czerpanych, ich właściwościach, zastosowaniu i przyjrzeć się kreatywnym pomysłom. Zapraszam na FB i Instagram.

 

https://www.instagram.com/p/ClY2E0Mjr2n/

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl